CC0603JRNPO8BN150 Yageo
  • Part Number: CC0603JRNPO8BN150
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 15PF 25V NPO 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 22,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED