CC0603JRNPO0BN561 Yageo
  • Part Number: CC0603JRNPO0BN561
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 560PF 100V NPO 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"