CC0603GRNPO9BN180 Yageo
  • Part Number: CC0603GRNPO9BN180
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 18PF 50V NPO 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,997
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE