CC0603GRNPO9BN120 Yageo
  • Part Number: CC0603GRNPO9BN120
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 12PF 50V NPO 0603
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V