CC0603BRNPO9BN3R3 Yageo
  • Part Number: CC0603BRNPO9BN3R3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 3.3PF 50V NPO 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,964
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM