CC0402MRX5R4BB226 Yageo
  • Part Number: CC0402MRX5R4BB226
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 22UF 4V X5R 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM