CC0402KRX7R7BB333 Yageo
  • Part Number: CC0402KRX7R7BB333
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 536,482
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"