CC0402KRX7R7BB103 Yageo
  • Part Number: CC0402KRX7R7BB103
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,269,618
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM