CC0402KRX7R0BB102 Yageo
  • Part Number: CC0402KRX7R0BB102
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM