CC0402KRX5R8BB105 Yageo
  • Part Number: CC0402KRX5R8BB105
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 483,930
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"