CC0402KRX5R5BB474 Yageo
  • Part Number: CC0402KRX5R5BB474
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 383,174
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH