CC0402JRX7R9BB821 Yageo
  • Part Number: CC0402JRX7R9BB821
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 820PF 50V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F