CC0402JRNPO9BN620 Yageo
  • Part Number: CC0402JRNPO9BN620
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 62PF 50V C0G/NPO 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH