CC0402JRNPO9BN471 Yageo
  • Part Number: CC0402JRNPO9BN471
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 242,552
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK