CC0402JRNPO8BN331 Yageo
  • Part Number: CC0402JRNPO8BN331
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 330PF 25V NPO 0402
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE