CC0402GRNPO9BN151 Yageo
  • Part Number: CC0402GRNPO9BN151
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 150PF 50V NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 81,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH