CC0402DRNPO9BN8R2 Yageo
  • Part Number: CC0402DRNPO9BN8R2
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 8.2PF 50V C0G/NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 368,436
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"