CC0402DRNPO9BN150 Yageo
  • Part Number: CC0402DRNPO9BN150
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 15PF 50V NPO 0402
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"