CC0402CRNPO9BNR47 Yageo
  • Part Number: CC0402CRNPO9BNR47
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.47PF 50V NPO 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM