CC0402CRNPO9BN1R0 Yageo
  • Part Number: CC0402CRNPO9BN1R0
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,460
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"