CC0402BRNPO9BN3R9 Yageo
  • Part Number: CC0402BRNPO9BN3R9
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 3.9PF 50V C0G/NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 896
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM