CC0402BRNPO9BN1R3 Yageo
  • Part Number: CC0402BRNPO9BN1R3
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1.3PF 50V NPO 0402
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F