CC0201KRX7R9BB102 Yageo
  • Part Number: CC0201KRX7R9BB102
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH