CC0201KRX5R7BB103 Yageo
  • Part Number: CC0201KRX5R7BB103
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 10000PF 16V X5R 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 972
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"