CC0201KRX5R6BB223 Yageo
  • Part Number: CC0201KRX5R6BB223
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.022UF 10V X5R 0201
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"