CC0201JRNPO9BN101 Yageo
  • Part Number: CC0201JRNPO9BN101
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NPO 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 164,461
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE