CC0201JRNPO8BN820 Yageo
  • Part Number: CC0201JRNPO8BN820
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 82PF 25V C0G/NPO 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 453,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH