CC0201JRNPO8BN200 Yageo
  • Part Number: CC0201JRNPO8BN200
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 20PF 25V NPO 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS