CC0201CRNPO9BN6R0 Yageo
  • Part Number: CC0201CRNPO9BN6R0
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 6PF 50V NPO 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"