CC0201BRNPO9BNR50 Yageo
  • Part Number: CC0201BRNPO9BNR50
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.5PF 50V C0G/NPO 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS