ANT2405F001R0169A Yageo
  • Part Number: ANT2405F001R0169A
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CHIP ANTENNA 169MHZ 24X05X1.6 MM
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • Available: 38
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ANT2405F001R0169A Yageo
    ANT2405F001R0169A Yageo
    ANT2405F001R0169A is manufactured by Yageo and is categorized in the RF Antennas category. ANT2405F001R0169A is described as CHIP ANTENNA 169MHZ 24X05X1.6 MM. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"