ANT1204LL05R0915A Yageo
  • Part Number: ANT1204LL05R0915A
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CHIP ANTENNA 915MHZ 12X04X1.6 MM
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • Available: 2,195
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ANT1204LL05R0915A Yageo
    ANT1204LL05R0915A Yageo
    ANT1204LL05R0915A is manufactured by Yageo and is categorized in the RF Antennas category. ANT1204LL05R0915A is described as CHIP ANTENNA 915MHZ 12X04X1.6 MM. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM