AHA80AJB-75R Yageo
  • More about AHA80AJB-75R Yageo
    AHA80AJB-75R Yageo
    AHA80AJB-75R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA80AJB-75R is described as RES CHAS MNT 75 OHM 5% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM