AHA80AJB-39R Yageo
  • More about AHA80AJB-39R Yageo
    AHA80AJB-39R Yageo
    AHA80AJB-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA80AJB-39R is described as RES CHAS MNT 39 OHM 5% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE