AHA80AJB-33R Yageo
  • More about AHA80AJB-33R Yageo
    AHA80AJB-33R Yageo
    AHA80AJB-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA80AJB-33R is described as RES CHAS MNT 33 OHM 5% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE