AHA80AJB-15R Yageo
  • More about AHA80AJB-15R Yageo
    AHA80AJB-15R Yageo
    AHA80AJB-15R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA80AJB-15R is described as RES CHAS MNT 15 OHM 5% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.