AHA80AFB-91R Yageo
  • More about AHA80AFB-91R Yageo
    AHA80AFB-91R Yageo
    AHA80AFB-91R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA80AFB-91R is described as RES CHAS MNT 91 OHM 1% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"