AHA80AFB-100R Yageo
  • More about AHA80AFB-100R Yageo
    AHA80AFB-100R Yageo
    AHA80AFB-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA80AFB-100R is described as RES CHAS MNT 100 OHM 1% 80W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"