AHA50AJB-12R Yageo
  • More about AHA50AJB-12R Yageo
    AHA50AJB-12R Yageo
    AHA50AJB-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA50AJB-12R is described as RES CHAS MNT 12 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.