AHA50AFB-47R Yageo
  • More about AHA50AFB-47R Yageo
    AHA50AFB-47R Yageo
    AHA50AFB-47R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA50AFB-47R is described as RES CHAS MNT 47 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM