AHA50AFB-39R Yageo
  • More about AHA50AFB-39R Yageo
    AHA50AFB-39R Yageo
    AHA50AFB-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA50AFB-39R is described as RES CHAS MNT 39 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"