AHA50AFB-27R Yageo
  • More about AHA50AFB-27R Yageo
    AHA50AFB-27R Yageo
    AHA50AFB-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA50AFB-27R is described as RES CHAS MNT 27 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS