AHA500JB-39R Yageo
  • More about AHA500JB-39R Yageo
    AHA500JB-39R Yageo
    AHA500JB-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA500JB-39R is described as RES CHAS MNT 39 OHM 5% 5W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN