AHA25AJB-0R82 Yageo
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AHA25AJB-0R82 Yageo
    AHA25AJB-0R82 Yageo
    AHA25AJB-0R82 is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA25AJB-0R82 is described as RES CHAS MNT 0.82 OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE