AHA25AFB-5R Yageo
  • Available: 20
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AHA25AFB-5R Yageo
    AHA25AFB-5R Yageo
    AHA25AFB-5R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA25AFB-5R is described as RES CHAS MNT 5 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM