AHA25AFB-2K Yageo
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AHA25AFB-2K Yageo
    AHA25AFB-2K Yageo
    AHA25AFB-2K is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA25AFB-2K is described as RES CHAS MNT 2K OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM