AHA10BFB-33R Yageo
  • More about AHA10BFB-33R Yageo
    AHA10BFB-33R Yageo
    AHA10BFB-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA10BFB-33R is described as RES CHAS MNT 33 OHM 1% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.