AHA10BFB-27R Yageo
  • More about AHA10BFB-27R Yageo
    AHA10BFB-27R Yageo
    AHA10BFB-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Other Mount Resistors category. AHA10BFB-27R is described as RES CHAS MNT 27 OHM 1% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F