AF164-FR-0791RL Yageo
  • More about AF164-FR-0791RL Yageo
    AF164-FR-0791RL Yageo
    AF164-FR-0791RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF164-FR-0791RL is described as RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM