AF164-FR-0791KL Yageo
  • More about AF164-FR-0791KL Yageo
    AF164-FR-0791KL Yageo
    AF164-FR-0791KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF164-FR-0791KL is described as RES ARRAY 4 RES 91K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V